Mikropigmentacija- Kodėl ilgalaikis antakių makiažas?

Šios procedūros dėka jums neteks kiekvieną rytą naudoti šešėlių ir kosmetinių pieštukų formuojant antakius. Sutaupysite laiko, kurio mums visada taip trūksta. Microblading 6D procedūros dėka galima ištaisyti antakių asimetriškumą, pakeisti antakių formą, padaryti juos tankesnius. Procedūra nėra sudėtinga, o ilgalaikis rezultatas jus tikrai nustebins.

mikropigmentacija

MikropigmentacijaJums nebereikės rūpintis antakių formavimu, jie visada atrodys nepriekaištingai!

 Jeigu vis dar nesiryžote ilgalaikiam antakių makiažui – nes neturite atsakymų į Jums rūpimus klausimus:

  • Ar ši procedūra yra skausminga?
  • Kaip atrodys antakiai po procedūros?
  • Ar neatrodys antakiai per griežtai, nenatūraliai, iššaukiančiai?

 Tokiu atveju siūlau Jums išbandyti Microblading 6D metodą.

 Procedūros metu nenaudojami jokie elektros prietaisai. Ji atliekama rankinių būdu, naudojant ploną pieštuką/peiliuką (kuris sudarytas iš 7-16 adatėlių), būtent šių adatėlių pagalba pigmentas įvedamas į viršutinį odos sluoksnį.

Procedūros pradžioje atsižvelgiant į kiekvieno kliento odos ir plaukų tipą parenkama spalva – pigmentas. Piešiami trumpesni ir ilgesni plaukeliai pagal Jūsų antakių formą. Esant išskirtiniams Jūsų pageidavimams galima keisti antakių formą (ilgį, tankūmą, storį). Procedūros metu naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos priemonės.

Procedūra yra neskausminga, nes naudojami (nuskausminamieji). Pigmento įvedimas į viršutinius odos sluoksnius vidutiniškai trunka nuo 2 iki 2.5 valandų. Po procedūros antakiai atrodo labai natūraliai, matosi tik lengvas paraudimas. Rezultatas išlieka nuo 11 iki 18 menėsių.

 Ombre antakių technika (šešėliavimas)

 Ombre antakių šešėliavimas – tai dar vienas būdas sutaupyti laiką ir tuo pačiu patobulinti antakių formą. Ši technika išryškiną antakių linkius ir suteikia natūralumo. Tai spalvų perėjimas nuo šviesesnio iki tamsesnio. Ši technika suteikia antakiams apimties ir lengvumo.

 Prieš procedūrą, individualiai parenkamas spalvos pigmentas. Procedūra atliekama rankiniu būdu, be jokių elektros prietaisų, naudojant ploną pieštuką, adatelės ir peiliukus. Pigmentas įvedamas į viršutinį odos sluoksnį skirtingomis kryptimis. Judesiu intensyvumas skirtingose antakių zonose skirtingas. Naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos priemonės. Procedūra yra neskausminga, nes naudojami anestetikai (nuskausminamieji). Procedūra trunka nuo 2 iki 2.5 valandų. Po procedūros antakiai atrodo labai natūraliai, matosi tik lengvas paraudimas.

 Ombre technika galima naudoti kartu su Microblading technika.

 Grožis prasideda nuo mažų detalių !